NAŠI TRENÉŘI

Trenér

Mgr. Patrik Zeman

Patrik Zeman, zakladatel BOGI SPORTU, absolvent magisterského studia v oboru tělesná výchova a sport na Pedagogické fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně. V okruhu všech sportů se pohybuje od útlého věku a s trénováním dětí, konkrétně s karate, začal v rané dospělosti. Mnoho let se věnuje i sportovním aktivitám fitness jako cvičenec a zároveň jako trenér dospělých, a tudíž má mnoho zkušeností v oblasti didaktiky sportovního tréninku. Čtvrtým rokem vyučuje děti prvního, druhého a třetího stupně na základní škole a gymnáziu. Jeho kladný vztah k dětem ve sportovní i pedagogické sféře je samozřejmý.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Magisterský titul v oboru tělesná výchova a sport, UJEP

Trenér II. třídy karate

Trenér II. třídy fitness a kulturistiky

Osobní a kondiční trenér sportovních klubů

Trenér v karatistickém oddíle (6 let)

Instruktor lyžování a snowboardingu

Trenér

Mgr. Daniel Příhoda

Daniel Příhoda, pedagog na základní škole, absolvent v oboru tělesná výchova a sport na Pedagogické fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně, nadále studuje speciální pedagogiku. Dlouhodobě se věnuje sportu a cvičení kalistheniky v takovém rozsahu, že na téma Kalisthenika vytvořil kvalitní tréninkový plán v rámci své diplomové práce. Můžeme tedy říct, že je odborník, co se sportu a somatologie týče. Mezi výčet jeho aktivit můžeme zařadit i výuku - trénink zdravotního cvičení, které bude především praktikovat při trénování v BOGI SPORTU.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Pedagog na ZŠ a SŠ v Žatci

Magisterský titul v oboru tělesná výchovu a sport, UJEP

Osobní a kondiční trenér

Certifikovaný sportovní masér

Trenér zdravotního cvičení

Trenérka

Anna-Marie Wagnerová

Anna-Marie Wagnerová je studentka oboru Porodní asistence na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně. Třináct let se věnovala karate v trutnovském oddíle. Od roku 2014 aktivně závodila především ve sportovním zápase - kumite, ve kterém získala mnoho ocenění na republikové i mezinárodní úrovni a v roce 2015 a 2016 se stala mistryní a vícemistryní republiky. V dětství se také věnovala několik let basketbalu. Anička působí v BOGI především jako trenérka a lektorka angličtiny na příměstkých táborech a kempech. V přípravce trénuje především karate, basketbal a další míčové sporty

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Studentka oboru Porodní asistence, FZS UJEP

Mistryně repubiky v karate

Hráčka basketbalu

Certifikát C1 anglický jazyk

Trenér

Jaroslav Novák

Jaroslav Novák, student oboru tělesná výchova a sport na Pedagogické fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně. 12 let se závodně věnuje fotbalu na vysoké úrovni. Prošel celou mládež prvoligového klubu FK Teplice a nyní již třetím rokem působí v Německu. Současně se též věnuje trénování malých dětí a jeho další cíle směřují k dosazení nejvyšší trenérské licence a též by se rád věnoval kondiční, silové a výživové přípravě sportovců. V BOGI se bude soustředit především na trénování Fotbalu a rozvoj silových, kondičních a technických schopností malých sportovců.


ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Student oboru tělesná výchova a sport, PF UJEP

Hráč německého týmu BSG Stahl Riesa

Trenérka

Bc. Daniel Kendik

Zdravím všechny, jsem Daniel Kendík a bydlím v Teplicích. Jsem studentem Vysoké školy ekonomické na UJEPu obor ekonomika a management, posledním rokem na Ing. V krátkosti o mně. Celý život se věnuji sportu, který mě strašně baví. Mé zaměření je především futsalové a fotbalové, které hraji od mala a momentálně v Německu v nižší lize. Trénování dětí je pro mne novinka, která mě ale velice baví a doufám, že to v tom budu pokračovat. 

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Bakalářský titul v oboru ekonomika a managment, UJEP

Osobní a kondiční trenér

Certifikát C1 - anglický a francouzský jazyk