NAŠI TRENÉŘI

Trenér

Mgr. Patrik Zeman

Patrik Zeman, zakladatel BOGI SPORTU, absolvent magisterského studia v oboru tělesná výchova a sport na Pedagogické fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně. V okruhu všech sportů se pohybuje od útlého věku a s trénováním dětí, konkrétně s karate, začal v rané dospělosti. Mnoho let se věnuje i sportovním aktivitám fitness jako cvičenec a zároveň jako trenér dospělých, a tudíž má mnoho zkušeností v oblasti didaktiky sportovního tréninku. Čtvrtým rokem vyučuje děti prvního, druhého a třetího stupně na základní škole a gymnáziu. Jeho kladný vztah k dětem ve sportovní i pedagogické sféře je samozřejmý.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Magisterský titul v oboru tělesná výchova a sport, UJEP

Trenér II. třídy karate

Trenér II. třídy fitness a kulturistiky

Osobní a kondiční trenér sportovních klubů

Trenér v karatistickém oddíle (6 let)

Instruktor lyžování a snowboardingu

Trenér

Mgr. Daniel Příhoda

Daniel Příhoda, pedagog na základní škole, absolvent v oboru tělesná výchova a sport na Pedagogické fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně, nadále studuje speciální pedagogiku. Dlouhodobě se věnuje sportu a cvičení kalistheniky v takovém rozsahu, že na téma Kalisthenika vytvořil kvalitní tréninkový plán v rámci své diplomové práce. Můžeme tedy říct, že je odborník, co se sportu a somatologie týče. Mezi výčet jeho aktivit můžeme zařadit i výuku - trénink zdravotního cvičení, které bude především praktikovat při trénování v BOGI SPORTU.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Pedagog na ZŠ a SŠ v Žatci

Magisterský titul v oboru tělesná výchovu a sport, UJEP

Osobní a kondiční trenér

Certifikovaný sportovní masér

Trenér zdravotního cvičení

Trenér

Mgr. Pavel Caitaml

Pavel Caitaml, pedagog na střední škole, absolvent magisterského studia v oboru tělesná výchova a sport na Pedagogické fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně. Od 4 let aktivně hraje fotbal, kde prošel fotbalovými týmy, jako jsou FK Ústí nad Labem, ASK Lovosice, TJ Krupka, kde za tyto týmy hrál nejvyšší české fotbalové soutěže. Dlouhodobě se zajímá o problematiku strečinku a kloubní pohyblivosti, kde zhotovil na toto téma jak bakalářskou práci, tak diplomovou. Mimo jiné absolvoval školení první pomoci u dětí a adolescentů v roce 2019. Také se zúčastnil dvoutýdenní zahraniční stáže jako pedagog žáků. Je fotbalový trenér mládeže a dětí. Má rád všechny sporty a dobrý kolektiv s nadšenými sportovci.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Pedagog Střední školy obchodu, řemesel, služeb a Základní školy Ústí nad Labem.

Magisterský titul v oboru tělesná výchova a sport, UJEP

Trenér fotbalové mládeže a dětí

Trenér

Mgr. Dominik Čermák

Dominik Čermák, absolvent PF UJEP v Ústí nad Labem- Tělesná výchova, sport a společenské vědy. Pedagog na základní škole v Teplicích. Dlouhodobě se věnuji zdravotně orientované zdatnosti a motivaci dětí ke sportovním aktivitám. Od 5 let hraje aktivně fotbal, v mládežnických kategoriích na nejvyšší úrovni.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Pedagog základní škole v Teplicích

Magisterský titul v oboru tělesná výchova a sport, UJEP

Trenér

Pavel Prchal

Pavel Prchal je studentem 3. ročníku v oboru Anglický jazyk a tělesná výchova. V mládí dělal bicross, karate a hlavně atletiku. V atletice byl ještě jako mladší žák vítězem olympiády dětí a mládeže na 60m překážek s rekordem olympiády. Byl 3. na MČR v dorostu na 200m překážek, dostal se do dorostenecké reprezentace a na mezistátním utkání v Budapešti skončil 4. na 300m překážek. Několikrát byl 4. a 5. na mistrovství ČR jak na vícebojích, tak v solo disciplínách jako je skok o tyči. Má trenérskou licenci na atletiku do staršího žactva. Děti trénuje již 6 let.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Student vysoké školy v oboru anglický jazyk a tělesná výchova, UJEP

Trenérská licence atletika

Trenérka

Mgr. Nicol Wicherová

Nicol Wicherová, pedagožka na základní škole, absolventka magisterského studia v oboru tělesná výchova a sport na Pedagogické fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně. Od útlého věku se věnuje atletice, ve které získala mnoho úspěchů. Při studiu vysoké školy se začala věnovat sportovnímu lezení a boxu. Nicol byla instruktorkou tabaty, fitboxu a kruhového tréninku. Má tedy zkušenosti s vedením tréninku.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Magisterský titul v oboru tělesná výchova a sport, UJEP

Pedagožka na Základní škole v Ústí nad Labem

Instruktorka fitboxu, tabaty a kruhového tréninku